Сергій Мурований під час засідання круглого столу сказав: «Тим, хто повернувся з АТО, не треба психологів, бо найкращі психологи – це їхні сім»ї. Але дуже потрібна робота і достойна зарплата».
Сергій Мурований під час засідання круглого столу сказав: «Тим, хто повернувся з АТО, не треба психологів, бо найкращі психологи – це їхні сім»ї. Але дуже потрібна робота і достойна зарплата».

Заходи з нагоди Дня захисника України пройшли 13 – 14 жовтня на Менщині. В рамках свята минулого вівторка в приміщенні райдержадміністрації відбувся круглий стіл, до обеліска Слави та могил загиблих земляків-учасників АТО були покладені квіти.

У зустрічі за круглим столом взяли участь керівники міста та району, учасники АТО, представники райвійськкомату, ветеранської організації, колишні воїни-афганці, працівники управління соціального захисту РДА, райлікарні, представники громадських організацій. Головною темою обговорення було питання забезпечення в районі соціального захисту учасників бойових дій.

Зокрема, про основні проблеми соцзахисту воїнів АТО у своєму виступі говорили районний військовий комісар Віктор Павлюк, керівник громадської організації ветеранів-воїнів АТО Сергій Мурований, керівники та спеціалісти управління соцзахисту населення РДА, райлікарні, районного центру зайнятості та інших установ і організацій, які причетні до надання соціальних послуг. Порядок надання воїнам АТО статусу учасника бойових дій, їх зайнятість та психологічну реабілітацію, медичне обслуговування та оздоровлення, відведення земельних ділянок, надання субсидій сім’ям учасників АТО – це далеко не повний перелік питань, які були у центрі уваги «круглого столу».

Підсумовуючи обговорення, голова райдержадміністрації Олександр Мисник та голова районної ради Володимир Невжинський, зокрема, наголосили, що лише спільними зусиллями і у тісній співпраці усіх служб, причетних до соцзахисту, громадських організацій і влади можна вирішити життєво важливі для наших захисників питання. На закінчення засідання круглого столу учасникам АТО були вручені почесні грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад.

Цього ж дня до обеліска Слави у центрі Мени керівництво району та міста, представники установ, організацій, ветерани поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто в різні часи боровся за свободу України. Квіти було покладено також і на могили загиблих в АТО наших земляків. А в районному Будинку культури відбувся святковий концерт, який підготували творчі колективи та самодіяльні артисти Мени.

З нагоди Дня захисника України святкові заходи відбулися в усіх населених пунктах Менщини: в освітніх закладах пройшли урочисті лінійки, виховні години, вечори пам’яті, зустрічі з ветеранами війни та представниками ветеранських організацій; у бібліотеках діють тематичні виставки періодики та літератури. Демобілізовані воїни та ветерани отримали вітальні листівки від органів виконавчої влади району.

 

Коментарі закриті.