MiskradaІдея побудови цього комплексу у центрі Мени викликала бурхливе обговорення у жителів міста. “Наше слово” отримало з міськради наступний текст:

Шановні меняни та жителі району!

На сторінках районних газет та в інших засобах масової інформації дуже бурхливо обговорюють питання про будівництво у центрі Мени Алеї Героїв.

Наш район є батьківщиною 22-х Героїв Соціалістичної Праці, трьох Героїв Радянського Союзу і одного кавалера трьох Орденів Слави. Тож як вдячні нащадки цих мужніх людей ми зобов’язані увіковічнити пам’ять тих, хто воював у Великій Вітчизняній війні, відбудовував народне господарство у післявоєнний період, добросовісно по-геройськи працював на благо нашого народу!

У березні 2013 року представники ветеранських організацій району під час зустрічі з міським головою, яка відбувалась у районному Будинку культури, запропонували побудувати у нашому місті Алею Героїв. На дану пропозицію відгукнулись і спонсори, які погодилися профінансувати будівництво пам’ятних знаків.

Ідея будівництва Алеї Героїв знайшла підтримку і серед керівників області, тим більше що у 2013 році відзначається 90-річчя створення Чернігівщини та Менського району, 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників. Саме тому Алея Героїв Менщини, які розбудовували наш край, повинна стати гарним прикладом для підростаючого покоління.

На сесії міської ради було прийнято рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво Алеї Героїв. Після виготовлення проектно-кошторисної документації буде підготовлено також проект рішення про її будівництво.

Міський голова Федір Фесюн.

Коментарі закриті.