Після патологічного перелому зі зміщенням уламків кістки і виявлення пухлини 53-річний Микола Хрущ потребує коштів для термінового ендопротезування та подальшого лікування.

Він – водій «швидкої допомоги» Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, дружина Світлана працює медсестрою в центральній райлікарні. Про те, що у чоловіка пухлина, дізналися майже випадково: її виявили медики при лікуванні перелому.

Микола Миколайович лікувався спочатку в районній, потім в обласній лікарнях. З Чернігова його направили до столичного Інституту раку. Там запропонували видалити новоутворення на частині кістки і поставити протез. Поки що це єдина можливість врятувати чоловіка. На все це потрібно 2250 доларів. Тільки після ендопротезування можна буде визначитися з подальшим лікуванням.

Сім’я вже продала стареньку машину і все, за що можна було виручити якісь гроші, набралася боргів, але все одно до потрібної суми ще далеко. А біда чекати не хоче і настійливо стукає в двері…

Допомогти Миколі Хрущу можна, надіславши гроші на картку «ПриватБанку» 4149 4978 5862 6668.

Коментарі закриті.