Сьомого листопада, уночі, чергової частини Менського райвідділу міліції зателефонував схвильований чоловік, який повідомив, що невідомі особи викрали його “Жигулі”.

Всі наряди Державтоінспекції, що працювали в області, були терміново зорієнтовані на пошук викрадача, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

О першій годині ночі працівники дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ Чернігова, що несли службу по нагляду за дорожнім рухом на перехресті вулиць Шевченка – Кільцевої помітили авто, схоже за описом, яке стрімко рухалось у напрямку центру міста.

У відповідь на вимогу зупинитись водій тільки ще більше “додав газу”. Працівники ДАІ розпочали переслідування. Утікач неодноразово створював аварійні ситуації та порушував Правила дорожнього руху. На вулиці Пухова авто врізалось у бетонну опору паркану.

І водій, і пасажир авто перебували у стані сильного алкогольного сп’яніння. Як з’ясувалося згодом, 30-річний чоловік, неодноразово судимий мешканець Мени, викрав транспортний засіб у свого односельчанина, після чого, “хильнувши по чарці” зі своїм товаришем, поїхав на викраденій машині розважатися до Чернігова.

На сьогоднішній день автомобіль знаходиться на майданчику тимчасового тримання транспортних засобів в Чернігові, а водій – “шумахер“дає пояснення слідству.

Коментарі закриті.