ch3nco7xaaahggk_5_650x410Заступник генерального прокурора України Олег Заліско в п’ятницю, 19 червня, представив колективу прокуратури Черкаської області новопризначеного керівника – старшого радника юстиції Сергія Овчаренка. Про це йдеться в повідомленні прес-служби облпрокуратури. – повідомляє “РБК-Україна“.
Під час подання заступника генпрокурора охарактеризував Сергія Овчаренка як досвідченого і висококваліфікованого працівника, акцентував увагу на головних завданнях в роботі органів прокуратури та, зокрема, що стосується боротьби з корупцією, а також окреслив перспективи реформування в зв’язку з введенням в дію нового Закону України “Про прокуратуру”.

У свою чергу, новий керівник прокуратури Черкаської області подякував генпрокурора за довіру, яку йому надано і запевнив, що він особисто і колектив прокуратури Черкаської області докладуть максимум зусиль, щоб на території області панувала законність, виправдовувалася довіру громадян і піднявся авторитет органів прокуратури в цілому.

Сергій Овчаренко народився в 1976 році в р. Мена Чернігівської області. Має стаж роботи в органах прокуратури України більше 15 років. Пройшов свій шлях від слідчого прокуратури міста Чернігова до першого заступника начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату ГПУ. З грудня 2014 року обіймав посаду першого заступника прокурора Черкаської області. 18 червня 2015 р. наказом Генерального прокурора України призначений на посаду прокурора Черкаської області.

Мітки:

Коментарі закриті.