pistolЖитель Мени, добре хильнувши оковитої, влаштував розбірки біля одного з магазинів. Озброєний «ковбой» і до цього мав проблеми із законом, останні вибрики закінчилися для нього в’язницею.

– Мешканець Мени Віталій В., хоч і був раніше засуджений за скоєне ДТП до умовного покарання з іспитовим терміном, на шлях виправлення не став, –коментує цей випадок старший прокурор прокуратури Менського району Сергій Штаба. – У грудні минулого року за зупинкою громадського транспорту по вулиці Червоноармійській, що в райцентрі, він знайшов (з його слів) пістолет. Зброю до райвідділу міліції не здав, а залишив у себе.

Цього ж дня, йдучи додому, о-пів на шосту вечора, цей чоловік навідався до магазину №6 по вулиці Сидоренка, щоб віддати борг. У торговому закладі зустрів знайомого, з яким ще «добавив».

Аж тут до магазину на власному автомобілі разом з дружиною і сином під’їхав інший його знайомий. У Віталія з ним ще раніше склалися неприязні стосунки. Зав’язалася сварка, у якості аргументу Віталій продемонстрував зброю, погрожував убити опонента.

Потерпілий відвіз додому сім’ю, а сам повернувся до місця сутички вже удвох з товаришем. Вони відібрали у дебошира зброю та викликали міліцію.

Згідно з висновком судово-балістичної експертизи конфіскований пістолет є вогнепальною зброєю, виготовленою шляхом перероблення пістолета моделі ПГШ-790, калібром 9 мм, виробництва СП «Шмайсер». Він цілком був придатний для використання.

Віталія рішенням районного суду засуджено до позбавлення волі терміном на три роки і три місяці.

Коментарі закриті.