Меняни зробили для армії броньовик
Автомобіль випробували в польових умовах перший заступник голови РДА Геннадій Примаков та командир 13-го батальйону і учасник АТО Сергій Мурований.

Своїм захисникам українці намагаються допомогти, чим можуть: одягом, продуктами, грошима. Жителі Менщини нічим не відрізняються від інших – гостинці для солдат готували і передавали усім миром: від баночки консервованих огірків до сучасних шоломів і тепловізорів. А нещодавно зробили ще один подарунок. На колесах.

Вирішили – зробили

Менські підприємці Анатолій Паршин та Володимир Булавка віддали для доброї справи свій старенький пасажирський УАЗ-469. Керівники «Мена ПАК» допомогли з металом, Станіслав Розя та Людмила Молько надали необхідні запчастини. Завдяки Володимиру Литвиненку переобладнали та утеплили салон.

Допоміг також Юрій Цигипа, небайдужі патріоти провели ремонт, обшили авто металом, встановили посилені ресори від ГАЗ-53, амортизатори, додаткові сидіння, захисний щит, пофарбували. І все безкоштовно!

Модифікований позашляховик отримав нове життя. Він пройшов випробування, навіть при значному збільшенні ваги 80 кілометрів за годину йде впевнено. Зараз авто чекає відправлення в зону АТО.

Простий, але необхідний

– Може, хто і скаже, що броня не солідна, що все це іграшки, – ділиться досвідом учасник війни на сході країни Сергій Мурований. – Ну, звісно, УАЗик – не танк і не БТР. Але саме таких невеликих, маневрових і всюдихідних авто часто не вистачає, як повітря. Хай і легке, бронювання зможе врятувати життя від якоїсь очманілої кулі чи осколка.

Військовому, який пройшов через полум’я війни, не можна не вірити.

До речі, користуючись випадком, хотілося б привітати Сергія Григоровича із призначенням командиром 13-го мотопіхотного батальйону. Так тепер називається 13-й батальйон територіальної оборони, який зовсім недавно повернувся із зони бойових дій. Сергію Мурованому так і не вдалося відбути належну відпустку – поїхав приймати справи.

Коментарі закриті.