Делегація Менського району, яку очолили голова районної державної адміністрації Валерій Щукін та голова районної ради Олександр Мисник, 12 січня взяла участь в традиційних щорічних зборах громадської організації «Чернігівське земляцтво» у Києві, що відзначила цьогоріч свою 22-у річницю.

Як завжди, в гостинному Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі зібралися кияни — уродженці Чернігівщини, гості з усіх районів нашої області. У фойє були розгорнуті виставки.

 

В залі пройшло урочисте засідання, де було показано документальний фільм про діяльність товариства за 2017 рік. Голова земляцтва Віктор Ткаченко, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч та голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко підписали Угоду про співпрацю земляцтва і області у 2018 році.

 

Почесну грамоту Чернігівської облдержадміністрації отримав наш земляк – голова правління ГО «Застава», член Менського відділення ГО «Товариство Чернігівське земляцтво» Анатолій Соляник.

 

По завершенні офіційної частини учасники зібрання розійшлися по «куренях» — районних відділень земляцтва, де в теплій, невимушеній атмосфері делегації з районів Чернігівщини зустрілися і поспілкувалися із земляками, що нині живуть і працюють в Києві.

 

Коментарі закриті.