Готуй сани влітку, кажуть у народі. «Наше слово» вирішило дізнатися у менських людей, чи підготували вони «сани» та чим будуть опалювати свої оселі з огляду на захмарне здорожчання газу та електроенергії.

IMG_9287S_500x400Світлана МОСКАЛЕЦЬ, бібліотекар районної дитячої бібліотеки:

Коли ми з чоловіком робили ремонт у хаті, то грубку, на відміну від сусідів, не викинули, а вирішили залишити. От вона якраз і знадобиться у цьому році. Хата у нас невелика, думаю, що взимку зможемо дровами обігрітися. Взагалі ми оптимісти і віримо, що все буде добре, хоч би які випробування нам життя не влаштовувало.

IMG_9288S_500x429

Ярослав ХОЛОДЕНКО, будівельник:

Буду грітися газом, як і раніше. Я працюю в Чернігові, займаюся утепленням будинків. Заробляю непогані гроші, отож економити не буду. А батькам, які живуть в Мені, допоміг у приготуванні до зими тим, що утеплив хату пінопластом.

IMG_9292S_500x358Ольга КРУШ, продавець «Кулінарії»:

Я навіть і не знаю, як воно буде. У мене чоловік чорнобилець, має пільгу на опалення, може, якось протягнемо. Якщо буде потрібно, знижуватимемо градус в оселі, одягатимемо валянки. Адже малих дітей з нами нема, можна сильно і не топити.

IMG_9294S_500x403Сергій ВАЛУЙ, різноробочий ФГ «Бутенко»:

Два роки тому ми придбали садибу в Осьмаках. Опалення водяне, без газу. Трішки його відремонтував, а газ підключати не став, хоча по вулиці він проведений. Будемо користуватися тим, що є. Дров на цю зиму ще не заготовив, але після того, як виберемо всю картоплю, обов’язково у лісництво звернуся. До речі, сусіди, у яких у хаті газ, також дрова готують.

IMG_9298S_500x465Юрій СТАЛЬНИЧЕНКО, заступник міського голови:

Я живу у квартирі, отож маю центральне опалення. Взимку тепла не вистачає. Ще вісім років тому замінив вікна на металопластикові, стало тепліше, але все одно у кімнаті, де спить дитина, додатково вмикаю електрообігрівач. Для комфортного проживання в наших п’ятиповерхівках міська рада у майбутньому планує встановити індивідуальні теплові пункти. Це такі міні-котельні, які за потреби регулюють температуру у системі опалення будинку. Скоро будемо готувати проектну документацію.

Коментарі закриті.