У будь-якій родині у будь-якій хаті завжди є що купити і завжди знайдеться, що продати. Що тільки люди не роблять, коли треба швидко щось продати або, навпаки, знайти: і на парканах оголошення розклеюють, і через друзів-знайомих шукають. Але час іде, усе розвивається, і зараз усе більше людей продають і купують через інтернет.

 

Минулого року в Чернігівській області сталася дуже важлива подія – відкрилась велика єдина дошка оголошень OBYAVA.ua. Зараз цей сайт швидко розвивається, і все більше й більше мешканців області розміщують на ньому свої оголошення. У наш непростий час, коли питання економії сімейного бюджету стоїть особливо гостро, цей сайт допомагає вигідно продати або купити товари або, приміром, знайти роботу.

 

Головною причиною успіху цього сайта є те, що розмістити своє оголошення про продаж тут можна АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО. Це може бути що завгодно: будинок, автомобіль, домашні тварини, сільськогосподарське обладнання, частина врожаю на продаж тощо. Хтось через оголошення шукає роботу, а хтось і свою половинку по життю. I знаходять, дуже часто знаходять!

Взагалі, більш за все популярні розділи дошки оголошень з продажу нерухомості, пошуку роботи і якраз рубрика «Знайомства». Люди пишуть щирі відгуки і хвалять цей сайт: хтось вигідно продав чи купив будинок, хтось знайшов нормальну роботу, а хтось знайшов і зійшовся з парою.

 

Ще одна перевага дошки оголошень OBYAVA.ua – це простота використання. Щоб розмістити своє оголошення, потрібно пройти нескладну і швидку реєстрацію, потім набрати текст свого оголошення і натиснути кнопку «розмістити». Краще, якщо свій товар ви попередньо сфотографуєте хоча б на мобільний телефон. Бо оголошення з фотографіями товару викликають більший інтерес. Це дуже зручно, дуже просто, а головне це абсолютно безкоштовно. Відправили, сидячи вдома, своє оголошення і займаєтеся своїми справами. А тим часом його вже шукають та читають тисячі людей, і когось воно точно зацікавить.

 

На цьому сайті можна й підшукати собі щось потрібне за невелику ціну. Товарів тут тьма-тьмуща, і, як правило, коштують вони тут дешевше, бо ж продають їх такі самі прості люди, як і ви. Отже, шукайте те, що вам потрібно, розміщуйте і надсилайте свої оголошення та заробляйте гроші. У наші непрості часи вони точно нікому не зайві!

 

Тетяна, бухгалтер, Ніжин

Довго не могли продати батьківську хату. Уже три роки, як пуста стояла, то й вигляд був не зовсім товарний. Та й часу займатися цим не було, працюємо разом із чоловіком багато, діти в інституті. Але виявилося, що на всякий товар є свій покупець. Розмістили оголошення на  «Об’яві» і через три тижні вже продали хату молодій родині. Так, недорого, але нам і користь, і клопоту майже ніякого.

 

Василь, водій, Ріпки

З роботою важко, самі знаєте. Після скорочення останні півроку без успіху шукав нову роботу. Маю нормальний водійський стаж та і з технікою «на ти». Порадили знайомі цей сайт. Сам розмістив там декілька оголошень, а потім у розділі про роботу знайшов оголошення фірми, де шукали водія з досвідом. Написав їм, потім з’їздив, побалакав, і ось уже три місяці, як працюю.

На правах реклами

Коментарі закриті.