У рамках співпраці у проекті «СІВЕРЩИНА – північне серце України» (http://sivershina.com/#home) делегацію від Менщини 3 вересня запросили відвідати Шостку Сумської області.

 

Очолили делегацію голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін.

Шостка була звільнена від нацистської окупації 2 вересня 1943 року. Тому, вже багато років 3 вересня традиційно святкується День міста. До речі, згідно з розпорядженням міського голови, у містян цього дня вихідний.

Шосткинці вшанували ветеранів, поклали квіти до пам’ятників та меморіалів. Трудові колективи підприємств, установ та організацій міста, творчі колективи танцюристів і вокалістів, спортсмени пройшли по святковому Садовому бульвару урочистою ходою «Shostka art step», громади району представили «Українські подвір’я Шосткинщини».

У місті було безліч святкових локацій на всі смаки та вподобання: від арт-центру, де проходив «Handmade fest» з малюванням, виготовленням прикрас, графіті на стіні, спін-арт шоу (малювання фарбами на картині, яка обертається), флюїд-арт (створення унікальної картини рідким акрилом), живою скульптурою (вуличною пантомімою за участю актора у гримі), тантамарізки (стенд для фотографування з вирізом для обличчя, що створювали художники міста), колективним перформансом за участі жителів міста, пісочною арт-терапією і безліччю інших цікавих ідей … І все це під музику від педагогів та учнів місцевих музичних шкіл та центру творчості.

Навчальні заклади та установи міста також креативно презентували себе: виставки, конкурси, майстер-класи.

Для любителів спорту – спортивне свято з турнірами з боксу і стритболу, богатирські ігри, легкоатлетичний забіг з Владом Ямою, естафета на героскутерах, бампербол! А ще – солдатська каша, свято сиру, конкурс ІТ-технологій, краєзнавчий телетайп, парад вишиванок і так далі.

Вітаючи шосткинців зі святом, Олександр Мисник побажав процвітання та миру і висловив сподівання на подальшу тісну та плідну співпрацю.

Завершили святкування виступ «Ляпіса-98» та святкова дискотека з Владом Ямою.

Джерело: Менська районна рада

 

Коментарі закриті.