Сьогодні в районі згадали тих, хто загинув на полі битви Другої світової війни, кого замучили в концентраційних таборах, хто жертвував найдорожчим – життям.

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день на нашій території розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

 

Вшанувати пам’ять загиблих та закатованих у роки війни до обеліска Слави прийшли голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, ветерани та громадськість міста. Вони поклали квіти та схилили голови у загальнонаціональній хвилині пам’яті за загиблими у тій страшній війні.

 

Перед учасниками мітингу виступив представник районного краєзнавчого музею Ігор Андрієнко. Він зупинився на трагічних сторінках нашої історії, на жахливих її моментах, розповів про жертовність людей району.

 

Ветерани Другої світової війни пройшли важкий кривавий шлях, але вистояли і перемогли у нелегкій боротьбі за свободу нашого народу та стали взірцем для молодого покоління.

Мітки: ,

Коментарі закриті.