У районному Будинку культури відбулася зустріч жителів Мени з міським головою Федором Фесюном та представником народного депутата України, лідера фракції «Реформи заради майбутнього» Ігоря Рибакова.

Міський голова прозвітував про свою діяльність за 2011 рік. Питання, які піднімалися на сході, стосувалися побудови нової школи, відновлення роботи очисних споруд міста, благоустрою, відсутності генерального плану міста, оформлення підприємствами договорів оренди на користування землею тощо.

Крім того жителів районного центру турбували питання проведення водогонів по Чугаїнці та за залізничним переїздом, покращення освітлення міста в нічний час, передачі у власність будівлі колишнього суду, утримання в належному стані Червону площу міста (переведення в інше місце постійних зупинок таксі), покращення водопостачання та якості питної води.

Представник народного депутата України Ігоря Рибакова подякувала присутнім за небайдужість до проблем міста і пообіцяла всі звернення передати депутату. Зокрема, звернення духовенства району в допомозі коштами на зведення собору в Мені, прохання у сприянні виділення коштів на побудову школи, вирішення проблеми щодо очищення місцевої річки Бабки.

У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова районної ради Володимир Невжинський, депутати обласної ради Олексій Бутенко та Петро Хомрач, духовенство, представники громадських організації, громадськість.

Коментарі закриті.