Ірина Журавель. Фото з "Однокласників"
Ірина Журавель. Фото з “Однокласників”

21-річна Ірина Журавель з Мени «засвітилася» на телеекрані в програма «Інспектор Фреймут» (канал «1 + 1»). Іра працює касиром в гіпермаркеті «Новус» у Києві. Ще 15 лютого туди і завітала знімальна група програми «Інспектор Фреймут». Саму передачу показали на початку квітня. Іра Журавель стала «зіркою» для колег і знайомих. І навіть у себе на сторінці в соцмережах в Інтернеті написала: «Як добре бути зіркою», – повідомляє gorod.cn.ua.

Тепер дівчину впізнають на вулицях, а хлопці розгублено хихикають, коли розраховуються на її касі.

– Прихід Ольги Фреймут для мене став повною несподіванкою, – розповідає Ірина Журавель. – Але, побачивши зірку, я не злякалася і не розгубилася.

(На 10 хвилині у кадрі з’являється Ірина Журавель).

– Багато хто намагається уникнути зустрічі з Фреймут. Тобі не хотілося закрити касу і сховатися подалі?

– Навіть думки не виникло, – сміється менська «зірка». – Я вирішила обслужити Ольгу, як звичайну людину. Адже коли приходить покупець, я ж не біжу ховатися. Поява знаменитостей в нашому магазині не новина. Раніше, наприклад, до нас у фреш-бар попити соку з булочкою заходив танцюрист Влад Яма.

У передачі Ольга Фреймут мала претензії до гіпермаркету, просила покликати адміністратора.

– Адміністратор не вийшла, – ділиться Ірина.

– Зате після зйомок дуже дякувала мені, що не підвела. Адже навіть адміністратор побоялася вийти, а я «відстрілялася» за всіх. Тепер мій авторитет серед співробітників виріс. Навіть називають мене зіркою.

-Чому Фреймут підійшла саме до твоєї касі?

– Мене саму зацікавило такий збіг, – зізнається Іра Журавель. – Треба ж: працюю чотири дні через чотири, в магазині всього 17 кас, спочатку знімальна група йшла на іншу касу, за моєю спиною. Потім чомусь передумали і підійшли до мене. Поки вони наближалися, думала: «Чому саме до мене?». Але я зібралася і з посмішкою зустріла Ольгу. Тепер чекаю нового приходу. Фреймут обіцяла відвідати магазин повторно, перевірити, як працює наш відділ кулінарії. Не здивуюся, якщо це відбудеться на моїй зміні та рідні зі знайомими знову побачать мене по телевізору.

– На вулиці тебе впізнають?

– Так! Жителі Мени мені надзвонювали, як тільки з’явився анонс на телебаченні. А коли вийшла в ефір програма, так і взагалі. Всі хвалять, кажуть, що я розумниця, добре трималася. І кияни вгадують. Особливо коли підходять до мене на касу.

– Хлопці знайомляться?

– Хлопці в шоці! Соромляться. Було, що до мене на касу підійшли двоє молодих людей. Дивляться на мене і хихикають. Я, як завжди: «Здрастуйте, вам пакет треба?». Вони: «Ні». І знову сміються. Я не витримала: «Що, в телику мене бачили?». Вони: «Так». І, сміючись, пішли.

Ірина Журавель закінчила Козелецький технікум ветеринарної медицини.

– Працювати за фахом не захотіла. Після закінчення навчання поїхала в Київ. Спочатку працювала в супермаркеті «Білла», але там не склалися стосунки з керівниками. Чотири місяці працюю в «Новус». Все влаштовує. Колектив хороший. До того ж живу на зйомній квартирі, від якої п’ятнадцять хвилин до роботи. Одне тільки важко – вдома у Мені буваю дуже рідко.

Коментарі закриті.