Спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Сніжана Лисиця взяла участь у ІІI турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 

З 23 по 31 жовтня 2017 року у відділенні Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (м. Київ) було проведено ІІI тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Представляла Чернігівську область у номінації «Кращий спеціаліст» Лисиця Сніжана, спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації.

 

Відкрили ІІI тур Конкурсу та привітали учасників заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний та заступник директора з наукової та навчальної роботи Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Леся Прудиус.

 

З 23 по 27 жовтня конкурсанти проходили навчання за програмою тематичного короткострокового семінару, на якому розглядалися питання модернізації державної служби в умовах реформування державного управління, оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, управління конфліктами, лідерства у державному управлінні та інші.

 

Після закінчення навчання конкурсанти демонстрували свої професійні вміння під час ділової гри, здійснювали презентацію та захист творчого завдання на відповідну тематику.

 

Переможці і лауреати конкурсу будуть визначатися Оргкомітетом з підготовки та проведення ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» шляхом простого голосування за результатами оцінювання творчих робіт конкурсантів.

У рамках даного заходу учасники конкурсу відвідали Верховну Раду України.

За інформацією сектору управління персоналом
апарату райдержадміністрації

Коментарі закриті.