Легкоатлети завоювали 17 золотих медалей

У Козельці пройшов чемпіонат обласної ради «Колос» з легкої атлетики. Збірна команда менської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» впевнено посіла перше командне місце та завоювала 17 золотих медалей.

За інформацією директора ДЮСШ «Колос» Дмитра Коноваленка, переможцями середньої вікової групи стали: Катерина Бреус, Юлія Ткаченко, Дмитро Манжай, Іван Литвиненко та Дмитро Скоробагатько. Переможцями старшої групи визнані Владислав Бондаренко, Вікторія Соколенко та Марина Повітко. В естафетному бігу також перемогли наші спортсмени.

Борці отримали «срібло»

У обласному центрі пройшли змагання шостих юнацьких ігор Чернігівщини з вільної боротьби. В командному заліку команда нашого району посіла друге місце.

Як повідомив «Нашому слову» директор дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Дмитро Коноваленко, окрім чернігівців, у змаганнях брали участь спортсмени з Ніжина, Прилук та районів області. В напружених поєдинках призерами змагань стали Денис Феденко, Олександр Коваленко, Олександр Валентій та Віталій Полоз.

Менянка побила два рекорди

У Чернігові відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед школярів. Перше місце у командному заліку завоювала збірна команда нашого району.

За інформацією директора дитячо-юнацької спортивної школи Сергія Таратухіна, під час змагань зі стрибків у висоту серед дівчат було встановлено два рекорди області. Учениця восьмого класу школи ім. Т. Г. Шевченка Юлія Ткаченко подолала планку на висоті 170 сантиметрів і стала володаркою відразу двох рекордів – в середній і старшій вікових групах.

Перші місця завоювали також Владислав Бондаренко, Владислав Аршинник, Вікторія Соколенко, Дмитро Скоробагатько, Катерина Бреус та Дмитро Манжай.

Призерами змагань стали: Олена Полоз, Даша Слобода, Ольга Журило, Яна Макарова та Михайло Бугрим.

Тренують спортсменів Ірина Терпицька та Надія Таратухіна.

Мітки:

Коментарі закриті.