Юна художниця Настя Майорова родом з Мени, зараз навчається в 5-му класі середньої школи №9 м.Ніжина. З чотирьох років відвідує Ніжинську дитячу школу мистецтв. Незважаючи на юний вік, має перемоги у обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах.

Зокрема, Настя здобула Гран-прі у Міжнародному відкритому конкурсі інтернет-малюнка «Марка дружби», в якому брали участь діти з восьми країн світу. На честь цієї перемоги Укрпошта випустила конверти із зображенням малюнка юної художниці тиражем 51 000 екземплярів.

У 2013 році в Словаччині Настя здобула почесне 2 місце у міжнародному конкурсі «Сніжний Оскар».

У 2014 році – стала лауреатом Всеукраїнського проекту «Просто небилиці» у Львові. Дівчинка бере участь у міських конкурсах, благодійних акціях, проводить майстер-класи, захоплюється аква-грімом. Відвідує гуртки фітодизайну, бісероплетіння, оригамі, вчиться грати на флейті. На «відмінно» навчається у школі.

Як їй вдається все поєднувати, де черпає натхнення для своїх робіт, про що мріє найбільше, – Настя Майорова розповіла в інтерв‘ю «Світу молоді».

Мрію своєю творчістю спонукати людей бути добрішими – Новини – Експериментальна школа «Цвіт Молоді»Бліц-опитування

Улюблений шкільний урок – математика

Улюблена книга –  “Тереодори з Васюківки”Всеволода Нестайка.

Улюблений літературний жанр – гумореска, анекдот

Улюблений вид спорту – фігурне катання

Улюблений відпочинок – перегляд мультфільмів

Хобі – шиття

 

– Першою твої здібності до малювання помітила мама. А як і коли ти сама зрозуміла, що маєш талант художника?

– Відколи себе пам’ятаю, завжди любила малювати. Раділа більше не новим іграшкам, а олівцям і альбомам. Канцелярські магазини і досі мої улюблені.

– Як ти обираєш теми своїх малюнків? Чи є в тебе улюблена техніка?

– Теми моїх малюнків різні, адже так багато навкруги всього дивовижного, що вражає, надихає. Завжди радію, що завдяки фарбам можу щиро ділитися своїми емоціями і враженнями. Найчастіше малюю гуашшю, а ще – гелевими ручками, олівцями. Пензлики використовую теж різної форми й товщини. Коли досягну більшої майстерності, обов’язково спробую масляні фарби й полотно. Улюблена техніка – графіка.

У тебе вже, мабуть, багато малюнків. Де вони зберігаються? Чи є серед них улюблені, важливі для тебе?

– Більшість моїх робіт зберігається в школі мистецтв, деякі – вдома. Чимало робіт подорожують світом і за умовами конкурсу не повертаються. Тоді залишається їхнє фото на згадку. А найулюбленіші мої роботи – найперші, бо намальовані у перші роки навчання в школі мистецтв. Люблю дарувати свої малюнки і роблю це постійно.

Розкажи про своє навчання у школі мистецтв. Ти, напевно, тут буваєш щодня, адже окрім уроків малювання, відвідуєш гуртки бісероплетіння, фітодизайну, оригамі. Взагалі, як ти встигаєш все поєднувати і ще й добре навчатися у школі?

-До школи мистецтв я  ходжу вже сьомий рік. У мене не виходить сидіти без діла –  дуже від того нудьгую. А ось займаючись на гуртках з фітодизайну, оригамі, бісероплетіння захоплююся новими ідеями. Краса, колір і форма природних матеріалів, їхні поєднання – це завжди надихає і допомагає  у малюванні. Помічати красу і особливість звичайних речей – моя пристрасть, і відтворити їх з паперу, бісеру, висушених квітів або ж за допомогою фарб і пензлика – справжня радість.

А встигаю я на всі ці заняття, бо заздалегідь планую свій день і просто дуже не люблю запізнюватися і марнувати час.

–  Яка твоя найбільша мрія? Ким ти себе бачиш у майбутньому?

– Мрію прожити своє життя недаремно. Мрію своєю творчістю додавати позитиву, підбадьорювати, спонукати людей бути добрішими один до одного. Вірю, саме для цього Господь і подарував мені цей талант. Адже ще з народження відчуваю Його руку. Ніколи спеціально не прагнула визнання, перемог, нагород. Завжди це стається неочікувано. Наприклад, коли я народилася, ніхто не сподівався, що місцева влада нагородить мене на святкуванні Дня міста як наймолодшого жителя. Батьки винесли мене на сцену, коли мені було кілька днів від народження… А нещодавно, зовсім несподівано я отримала путівку в ДНЦ «Молода гвардія» (це була нагорода міської влади за мої перемоги ). А в таборі, так само неочікувано, я посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі. Так і живу: тут і зараз, радію спілкуванню з рідними, друзями, зі своїми чудовими вчителями.

– Ти багато подорожуєш. Що з побаченого в Україні, інших країнах запам‘яталося найбільше?

– Дуже люблю подорожі, бо в них пізнаю щось нове, що вже назавжди лишається зі мною. Краса нашої української землі – неймовірна! Величні гори, безкрає море, неповторні заходи сонця… Тому олівець і альбом завжди зі мною.

Ти береш участь у міських акціях. Що у твоєму розумінні – творити добро? Як у цьому допомагає талант?

– Вірю, що всі люди талановиті. Важливо, щоб кожен відшукав у собі цей Божий дар . А творити добро має кожен. Не важливо навіть, чи це буде завдяки творчості, чи просто допомога знедоленим діткам або бездомним тваринам. Головне, що тільки так ми зможемо стати справді щасливими і допомогти тим, хто цієї допомоги потребує. Я кожному цього щиро бажаю!

Цвіт Молоді

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Ralph had been employed by General Motors for over 30 years8, but it was abandoned after 10 days.mulberry bag outlet

Renderings for a proposed new office building outside the United Center show the iconic Jordan statue residing inside the building atrium lobby outside a team store.hermes sac
She said he assured her he would “look after” her niece.cheap ray bans sunglasses
That takes time.mulberry uk
When the team arrived in 2009, then mayor Peary lavished praise: “Abbotsford is grateful to the Calgary Flames.mulberry outlet
Definitely a big help.cheap ray bans sunglasses
, Ross, N.hogan online
mulberry bag outlet

Коментарі закриті.