Прибрали свою вулицю. І не тількиНа черговому засіданні виконкому міської ради розглядали питання про заходи з благоустрою та озелененню Мени. За підсумками вирішили рекомендувати керівникам підприємств міста, підприємцям та усім жителям взяти участь у проведенні днів благоустрою, а також постійно наводити порядок на розподілених територіях.

Про це інформує офіційний сайт міської ради.

– Меняни завжди славились тим, що були добрими господарями на своїй землі. На часі усім нам треба про це згадати, бо мова йде про наше рідне місто, – зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконкому Юрій Стальниченко. – Звичайно, відповідні служби мають якісно виконувати свою роботу щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим менянам потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану міста, підтримуючи чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територіях.

Роботи з благоустрою, прибирання та озеленення вже тривають. У цьому запевнили майстер служби благоустрою Валентина Шупик та майстер КП «Менакомунпослуга» Любов Харькова. Деякі підприємства також почали прибирання територій. І населення не стоїть осторонь, самостійно організовують суботники та наводять порядок на своїх вулицях, біля багатоповерхівок. Але є й інші, які не цураються викидати сміття з мішків, котрі залишили дбайливі господарі біля контейнера, а про листя, мертвих тварин або ж їх залишки в контейнерах і взагалі говорити можна безкінечно.

Міські комунальники, як завжди, скаржилися на безгрошів’я.

– Ситуація в комунальному підприємстві досить критична, не вистачає обігових коштів для придбання пально-мастильних матеріалів, на виплату заробітної плати, існують борги за комунальні послуги, – каже директор КП «Менакомунпослуга» Олександр Сидоренко. – Люди відмовляються від укладання договору на вивіз твердих побутових відходів, а деякі, уклавши договір, не сплачують за послуги.

Своїм рішенням виконком доручив КП «Менакомунпослуга» активізувати роботу по укладанню договорів на вивіз твердих та рідких побутових відходів, провести роботу по огляду системи вуличного освітлення міста та подати пропозиції щодо її поточного ремонту. Особливу увагу при цьому слід звернути на освітлення центральних вулиць міста та місць масового відпочинку людей.

Коментарі закриті.