Менян спитають про перейменування вулицьПерше засідання оновленої громадської ради при Менській райдержадміністрації було тривалим і бурхливим. Присутні обговорювали питання перейменування вулиць у місті, подальшу долю постаменту колишнього пам’ятника Леніну, стан доріг та суспільно-політичну ситуацію в районі.

Змінити адресу – практично безкоштовно

Про те, чи доцільно вулицям, котрі носять імена радянських політичних діячів, давати нові назви і чи не стане це зайвим клопотом для їхніх жителів, учасники засідання говорили спільно з представниками міськради, районного сектору управління Державної міграційної служби, відділу Держземагентства, сектору міс­тобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА, державним нотаріусом.

Після дебатів зійшлися на тому, що сучасна топоніміка має бути приведена до реалій незалежної України та української національної ідеї.

За словами головного спеціаліста районного сектору управління Державної міграційної служби Олени Бугрим, для внесення даних про зміну назви вулиці потрібно буде звернутися до цієї установи, маючи при собі паспорт та домову книгу. Послуга ця безкоштовна, потрібно буде хіба що придбати кілька бланків, але коштують вони копійки.

А завідувач районної державної нотаріальної контори Катерина Петрикей зауважила, що для вчинення у подальшому нотаріальних дій при даруванні чи продажу майна або земельної ділянки достатньо буде рішення міської ради про перейменування вулиці та факту занесення нової назви до Державного реєстру речових прав. Жителям перейменованих вулиць варто мати копію відповідного рішення міськради, яка також отримується безкоштовно.

Начальник відділу Держзем­агентства Владислав Кочубей запевнив, що державні акти на землю, раніше видані жителям перейменованих вулиць, також будуть чинними.

Громадська рада рекомендувала міській владі приймати рішення щодо перейменування з обов’язковим урахуванням побажань громадськості.

Щодо подальшої долі постаменту колишнього пам’ятника Леніну члени громадської ради підтримали пропозицію начальника сектору містобудування та архітектури РДА Андрія Ющенка: рекомендувати міській раді організувати та провести конкурс на кращий проект пам’ятника.

Дороги – нікудишні

У тому, що менські дороги практично непридатні до пересування, члени громадської ради були одностайні. Різка критика лунала на адресу міської ради стосовно минулорічного осіннього ремонту вулиць Щор­са, Транспортної, Кірова та 1 Травня. Особливо негативні відгуки про ремонт дорожнього покриття на вулиці 1 Травня.

–Гроші викинуті на вітер, – категорично висловилася представник «Менської сотні» Надія Абдрахімова. – Хоча підрядники й обіцяють навесні допрацювати проект, однак ця дорога для пересування непридатна. Потрібно зняти покриття і покласти заново. За які кошти?

Громадська рада рекомендувала голові райдержадміністрації створити робочу групу по перевірці якості проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці 1 Травня. А також запропонувала включити до складу групи трьох представників громадської ради.

Про п’яту колону

У своєму виступі, аналізуючи суспільно-політичну ситуацію в районі, член місцевого осередку Всеукраїнської спілки автомобілістів Михайло Бурмака підняв питання реального чи міфічного існування на території Менщини так званої п’ятої колони та проявів сепаратизму. І звернувся до першого заступника голови РДА Геннадія Примакова з пропозицією прокоментувати деякі його висловлювання на цю тему, оприлюднені в одному з обласних ЗМІ.

Геннадій Анатолійович дав вичерпну відповідь:

– Я не збираюся з’ясовувати стосунки з журналісткою, яка некоректно переповіла мої думки, це її особисте бачення. Вважаю, що з’ясовувати стосунки з пресою – це не та справа, на яку потрібно гаяти час. Якщо когось зачіпає публікація, то нехай проводить розслідування, залучає спеціалістів, а у мене справ вистачає. Те, що в кожній країні є своя п’ята колона, ні для кого не секрет, якщо хтось не знає, що це таке, можу пояснити. П’ята колона – це люди, чиї дії викликають тривогу у країні, а їхні зв’язки із закордоном залишаються таємницею для широкого загалу: диверсанти, саботажники, внутрішні вороги.

Як приклад, Геннадій Анатолійович нагадав прикрі випадки, котрі траплялися у нашому районі: спалення авто, котре належало батьку загиблого в АТО; знищення у Подині помешкання священика, котре дуже схоже на навмисний підпал; регулярні випадки зникнення розміщеної на території району державної символіки; так звану «справу про підкидання патронів» та ін.

– У нашому місті деякі громадяни пліткують про нібито розкрадання та привласнення коштів, котрі меняни здають до координаційного комітету на підтримку воїнів АТО, – зазначив Геннадій Примаков. – Доповідаю, що на всі отримані та витрачені кошти ми маємо документи і можемо відзвітувати перед громадою. Тому коли хтось намагається дискредитувати нашу ідею підтримки Збройних Сил, ми будемо вважати їх п’ятою колоною, котра діє в інтересах країни-агресора.

На засіданні громадської ради був присутній голова райдержадміністрації Олександр Мисник. У своєму виступі він закликав всіх об’єднатися і працювати на позитивний результат. А представникам засобів масової інформації побажав обережно викладати у пресі різні погляди на події так, щоб не спричиняти конфліктних ситуацій.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Pulmonary hypertension and patent ductus arteriosus in an 82 year old female patient

That demand has since shifted to one for the release of al Rishawi.sac hermes kelly
Karate: Katherine Stove (Newlands), Jessie Gwen Nelson (Queen Marg), Henrietta Morrison (Marsden).Jordan Site Officiel
We now have other ethnic groups in the mix.timberland boots

In what marked his final season of his 15 year career and his second comeback attempt, the 40 year old Jordan hardly received a farewell pleasantry when the Lakers hosted the Washington Wizards on March 23, 2003.mcm luggage
Stewart has 253 points and 510 penalty minutes in 443 games.portafoglio prada
He taught you how to tie a four in hand, or at least a half Windsor.cheap ray bans sunglasses
But that gives little comfort to officials with the Chemical Safety Board, whose lead investigator on the Kleen Energy explosion is not as sure the practice has been halted.scarpe prada uomo
prada outlet online

Коментарі закриті.