Наш районний військовий комісаріат разом з Ніжинським, Козелецьким районними та Чернігівським міським військкоматами стали першими в Україні учасниками експериментальних мобілізаційно-дослідницьких навчань.

Навчання розпочалися 14 травня і проходитимуть на базі районного військкомату до 28-го числа. 12 офіцерів та 12 рядових і сержантів запасу з Мени вивчають ази нових обов’язків та проходять практичні навчання. Саме вони доповнять штат військового комісаріату на воєнний час чи в особливий період.

– У зв’язку зі скороченням постійного штату військкома­тів (у нашому чисельність – п’ять працівників – авт.) та збільшенням обсягу ро­біт склалася ситуація, коли в умовах особливого періоду наявним працівникам дуже складно виконувати покладені на них завдання мобілізаційної роботи та інших специфічних робіт, – пояснив мету навчань військовий комісар району Вік­тор Павлюк. – Тому за наказом начальника Генерального штабу Міністерства оборони України прийняте таке нововведення. Військовозобов’язані запасу вивчать свої обов’язки, проведуть практичні заняття з документацією та спеціальним обладнанням. Усе це дозволить їм діяти в умовах особливого періоду виважено і професійно.

Навчання проводяться під ке­рівництвом облвійськкомату. На час навчань в нашому районі перебуває представник Генерального штабу полковник Євгеній Андрєєв.

Коментарі закриті.