Роботи по облаштуванню майданчика, який коштує більше 600 тисяч гривень, можуть завершитися вже в цьому році.

Як повідомили у міськраді, після успішного проведення електронних закупівель, сучасне міні-поле для гри в футбол планують облаштувати на стадіоні.

Кошти на придбання майданчика виділено з державного бюджету на соцекономрозвиток міста Мена за рахунок депутата Верховної Ради Олега Купрієнка.

 

Інформація про міні-поле:
• Покриття поля – 924 м²;
• Футбольні ворота – 2 шт.
• Сітка для воріт – 2 шт.;
• Огорожа міні-поля – 660 м²;
• Сітка за футбольними воротами (сіткогасник) – 330 м²,
Очікувана вартість футбольного майданчика – 616100,00 грн.

 

Довідково:

Штучна трава для ігрового покриття протягом тривалого часу зберігає високі фізико-технічні характеристики. Такий тип покриттів істотно знижує навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби спортсмена. Гравець на такому покритті не отримає травму навіть при складному маневруванні, оскільки і шкіра, і суглоби спортсмена будуть надійно захищені. Гра на штучній траві також матиме ряд позитивних нюансів. Так, відскок м’яча від поверхні поля буде прогнозованим і досить легко контрольованим. Крім того, і штучна трава, і підкладка, що використовується в процесі укладання (тобто наповнювач) не містять речовин і елементів, потенційно небезпечних для життя і здоров’я людей. Ці матеріали, природно, не роблять ніякого згубного впливу на навколишнє середовище.

Коментарі закриті.