07_06_monkey-680x408_500x300Програму оновлення та розвитку Менського зоопарку на 2016-2020 роки ухвалила друга сесія Чернігівської обласної ради сьомого скликання. Для реалізації програми передбачено використати 28 мільйонів 438 тисяч гривень. Майже 25 мільйонів з цієї суми – це кошти обласного бюджету.

Затверджена програма дозволить не лише поліпшити умови утримання тварин, а й добряче зекономити на енергоносіях.

Щорічно Менський зоопарк відвідує до 50-ти тисяч відвідувачів. Колекція тварин налічує 900 особин понад 160-ти видів, серед яких є і занесені до Червоної книги України та Міжнародної Червоної книги. Збереження та розвиток зоопарку – одна з ключових потреб області.

Друга сесія обласної ради сьомого скликання ухвалила Програму оновлення та розвитку Менського зоопарку на 2016-2020 роки. Для реалізації програми передбачено спрямувати більше 28 мільйонів гривень, з них майже 25 мільйонів – це кошти обласного бюджету.

За час дії Програми розвитку зоопарку на 2011-2015 роки у закладі, зокрема, вдалося побудувати нові автогаражі та склади для кормів, будинок для бізонів.

Нова програма на 2016-2020 роки спрямована на вирішення здебільшого питань, пов’язаних з економією енергоносіїв.

Задля збереження і відновлення колекції тварин мають створити такі умови, які будуть відповідати нормам Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. За наступні п’ять років передбачається проведення капітальних ремонтів тераріуму, будівлі з навісом копитного відділу, будинків для яка та поні, будівлі «Зимовий сад», побутової будівлі з вольєрами леопардів та пум, будівлі приматів та водоплавної птиці, зовнішнього водогону. Також будуватимуть другий будиночок для бізонів.

Серед нагальних потреб – утеплення приміщень, оскільки більшість тварин зоопарку теплолюбиві. До того ж це вирішить питання економії енергоносіїв.

Модернізацію системи опалення зоопарку розпочали вже в цьому році. Аби було ще тепліше, замінять вікна.

Також нова програма розвитку Менського зоопарку на наступні п’ять років передбачає проведення робіт з благоустрою території, розширення та перепланування експозиційної зони.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;MnDOT has classified the projects according to the type of work to be done, and you can click on the links directly above the table to filter the projectsOnce you’ve identified the pins of the transistor, identify and desolder the 220 ohm resistor, and the 27 ohm resistor.prada outlet online
[There are] personal reasons but also competitive reasons.cheap ray bans

“The second half of the (conference) season, these games have to be ours,” said CSU guard Daniel Bejarano, who scored 18 points.borsa alviero martini

The joke, of course, is that Moore got the worst of it from a hustling teammate instead of a physical Liberty defender.prada purse

Stefanie Malone, executive director of the National Film Festival for Talented Youth (which kicks off its ninth edition on Thursday, April 23), wanted to make a change.mcm bags

25 коментарів