Для підвищення поінформованості безробітних про умови служби в Збройних Силах України 9 листопада в приміщенні центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для демобілізованих учасників АТО, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

 

Семінар пройшов за участю старшого офіцера відділення комплектування Менського РВК старшого лейтенанта Андрія Горбача, який розповів про умови служби в ЗСУ, в тому числі про службу за контрактом, про зміни в структурі грошового забезпечення військовослужбовців та відповів на численні питання слухачів, які подякували йому за змістовну інформацію.

 

Також 9 листопада фахівцями служби зайнятості були проведені інтерактивні профуроки на теми: «Світ професій: погляд у майбутнє» та «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху» для учнів 9-А класу Менської районної гімназії.

 

Спілкуючись з учнями щодо вибору майбутнього фаху Зоя Ганнущенко наголосила, що популярні серед молоді професії не завжди мають попит та є затребуваними на ринку праці.

 

Прийняти важливе рішення молодій людині не легко, адже необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості, здібності та нахили. Саме тому під час заходу учням було запропоновано відвідати центр зайнятості та пройти тестування на предмет їх професійної спрямованості, за результатами якого можна визначити сферу професійних інтересів, необхідність розвитку певних професійно-важливих якостей та скласти особистісні характеристики. Для кращого сприйняття інформації школярі переглянули слайди та відеоролики профорієнтаційного спрямування.

 

За інформацією Менського районного центру зайнятості

Коментарі закриті.