Під час поїздки сюрпризівці не лише успішно танцювали, а й активно відпочивали.

За словами керівника колективу Мальвіни Ленчевської, підготовка до закордонного дебюту тривала майже рік. Протягом цього часу була досягнута домовленість із чернігівською туристичною фірмою «ПрестижТур», яка допомогла при оформленні документів та організувала поїздку до місця призначення.
Генеральною репетицією перед виїздом до сонячної Болгарії став районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Перлина».
Організатори фестивалю гостинно зустріли українських артистів, розмістили їх у комфортабельному семиповерховому готелі. Тут жили й інші учасники конкурсу – така собі інтернаціональна команда. За 10 днів, поки тривав «Ярмарок талантів», діти познайомилися із ровесниками з інших країн, спілкувалися переважно англійською мовою.
Виступ «Сюрпризу» дуже сподобався глядачам та організаторам фестивалю. Як результат – наш колектив став лауреатом цього конкурсу, посів третє місце. Також були відзначені костюми, у яких виступали танцюристи. За це Мальвіна Віталіївна отримала диплом у відповідній номінації.
Варто також сказати, що ансамбль отримав запрошення у період осінніх канікул відвідати Санкт-Петербург і взяти участь у черговому конкурсі.
Цікавим було і дозвілля учасників фестивалю. Сюрпризівці побували на екскурсіях. Також кожного дня всі мали можливість скупатися у Чорному морі та відпочити в аквапарку біля готелю. А вечорами на них чекала захоплююча культурна програма, яка давала можливість познайомитися з культурою Болгарії.
Традиційно головними спонсорами поїздки виступили батьки учасників ансамблю. Хотілося б сподіватися, що у майбутньому знайдуться небайдужі люди, які матеріально підтримають талановитий колектив.

Коментарі закриті.