На даний час робота підприємства «Менський сир» частково призупинена через заборону Росії на ввезення українських сирів.

Про це «Нашому слову» повідомили у прес-службі Групи компаній «Мілкіленд».

Наразі компанія здійснює екстрені заходи з переорієнтації виробництва. Зокрема, перехід на виробництво масла та сухого молока.

У прес-службі запевнили, що Група компаній «Мілкіленд» у принципі не використовує у виробництві своєї продукції таку сировину як рослинні жири. На усіх підприємствах компанії запроваджені система управління якість (ISO 9001) та система управління безпекою харчових продуктів (НАССР), які гарантують виробництво сирів високої якості і виключають використання рослинних жирів.

Понад те, наголошує прес-служба, на усіх молокозаводах Групи відсутнє обладнання, яке б дозволяло додавати рослинні жири в молочні продукти, і це легко перевірити.

ДП «Мілкіленд-Україна» від імені усіх підприємств Групи привітало рішення головного санітарного лікаря Росії Геннадія Онищенка про проведення перевірок українських підприємств, що вироблять сир, і заявило про готовність прийняти російських спеціалістів.

– Ми готові надати усі необхідні документи, а також організувати проведення будь-яких перевірок, – наголосив генеральний директор ДП «Мілкіленд-Україна» Костянтин Лапцов.

Коментарі закриті.