Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька, пише “Економічна правда”.

“Для деяких наших підприємств відкрито експорт молока і молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції”, – відзначила вона.

Згідно зі списком, опублікованим на сайті Єврокомісії, до переліку увійшли компанії “Люстдорф” (Вінницька область), “Молочний дім” (Дніпропетровська область), “Лакталіс – Миколаїв”, “Гадячсир” (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, “Менський сир” (Чернігівська область), “Роменський молочний комбінат” та його філія у Недригайлові (обидва – Сумська область), “Золотоніський маслоробний комбінат” (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу “Яготинське для дітей” (Київська область).

Нагадаємо, раніше про те, що 10 українських виробників молочних продуктів виходить на ринок Євросоюзу, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Водночас назви компаній не згадувалися.

Варто зауважити, що експерти в розмовах з “Європейською правдою” стверджують, що європейські сертифікати якості потрібні українським компаніям більше для конкурентної переваги на внутрішньому ринку, аніж для експорту в ЄС.

5 коментарів