Усіх журналістів суд видалив із зали суду окремою ухвалою саме на той час, коли слухали телефонні розмови, які є доказом обвинувачення голови Менської ОТГ Геннадія Примакова і депутата райради Валерія Гайдукевича у справі про отримання хабара.

Пост великого обурення написала журналіст обласного видання “Челайн” Яна Титенок.

“Повертаємося із засідання Менського районного суду. Тут усе ще проходять судові засідання по кримінальній справі голови Менської ОТГ Гени Примакова і депутата райради Валерія Гайдукевича. Їх підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у сумі 1000$ США. Кримінальна історія тягнеться ще з липня 2016 року.

 

Сьогодні обласна прокуратура нарешті оприлюднює серйозні докази причетності обох чиновників до вчинення корупційної справи – відео- та аудіодоводи і, навіть, телефонні розмови, під час яких відбувася отой самий кримінальний договорняк. Є інформація, що у телефонних розмовах називається ім’я одного з українських нардепів, який теж задіяний у цій оборудці. Але це чутки.

 

Вони так і залишаться чутками, бо на прохання обвинувачених і їхнього захисника, усіх журналістів суд видалив із зали суду окремою ухвалою саме на той час, коли слухатимуть телефонні розмови. Зауважу, що прокурор наполягав на нашій присутності.

 


Заявляючи про свою непричетність до цієї корупційної справи, ці двоє мали б навпаки наполягати на присутності ЗМІ у судовій залі, бо якщо ти чесний перед жителями менського краю чиновник, то чого тоді боятися?!


Судячи з того, як затягується розгляд справи, можу припустити, що її фінал нікого не здивує…Він надто передбачуваний”, – написала вона на своїй сторінці Фейсбук.

Коментарі закриті.