До Дня працівників суду України (15 грудня), Апеляційним судом Чернігівської області  серед місцевих судів проведено конкурс “Кращий місцевий суд Чернігівської області у 2017 році”.

 

За відданість своїй  справі та  високий професіоналізм Менський районний суд Чернігівської області  визнано переможцем конкурсу за звання «Кращий місцевий суд Чернігівської області у 2017 році».

 

Голові Менського районного суду Чернігівської області Сова Тетяні Георгіївні  вручено диплом та подарунки для суду за зайняте перше місце у конкурсі.

 

З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Олена Євтушенко  та голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв.

 

Цього ж дня, у тісному і дружньому колективі Менського районного суду Чернігівської області, з нагоди свята, також відбулися урочистості.

 

Зі щирими та теплими словами до колег та працівників апарату звернулася голова суду Сова Т.Г., яка привітала колектив з отриманою відзнакою, подякувала за складну, відповідальну та сумлінну роботу, відданість справі, побажала присутнім міцного здоров’я, родинного затишку й достатку, невичерпної енергії, твердості і віри, сил, наснаги, та висловила надію, що отримана відзнака буде стимулювати колектив суду на плідну працю та нові вагомі здобутки.

 

Голова суду також зазначила, що в умовах перетворень, які наразі відбуваються у нашій державі, відповідальність та людяність працівників цієї непростої професії, виваженість та толерантність є запорукою поваги та укріплення довіри громадян до служителів Феміди.

 

Коментарі закриті.