Проводиться набір на військову службу за контрактом до Збройних сил України. Військовозобов’язаних, які були призвані в особливий період під час мобілізації згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» мають право на укладання контрактів строком на 6 місяців, а в подальшому переукладати ці контракти на такий же строк, або звільнятися.

 

Військовому комісаріату було повідомлено, що у військові частини такі як, полк зв’язку в (м. Чернігів), 1 окрема танкова бригада ( смт. Гончарівське), 58 окрема мотопіхотна бригада, (м. Конотоп), та інші направляються безпосередньо до зазначених військових частин без проходження навчання в навчальних центрах.

 

Громадяни, які не проходили військову службу, під час часткової мобілізації або такі, які взагалі не проходили військову службу в Збройних Силах України, мінімальний строк підписання контракту 3 роки. Особи які виявили бажання проходити військову службу за контрактом будуть направлені до навчальних центрів, строком від 1 до 3 місяців з подальшим переміщенням до обраних ними військових частин.

 

При проходження військової служби за контрактом під час дії особливого періоду, за працівником зберігається місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві згідно ст.119 КЗпП.

 

Військовослужбовцям за контрактом гарантується:

• п’ятиденний робочий тиждень тривалістю 40 робочих годин з двома вихідними днями;

• грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби:

* від 7000 грн. для військовослужбовців рядового складу;

* від 8000 – 10 000 грн. для сержантського та старшинського складу;

* від 10 000 до 14 000 грн. для офіцерського складу.

 

Додатково: При проходженні військової служби за контрактом у зоні АТО військовослужбовець отримує доплату в розмірі 3 500- 7 500 грн., статус учасника бойових дій та додаткову оплачувану відпустку терміном 15 діб.

Після завершення першого контракту (у тому числі 6 — ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність).

Коментарі закриті.