Представники органів прокуратури провели особистий прийом засуджених у Менській виправній колонії (МВК №91) управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

Про це повідомили у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури Чернігівської області.

В’язницю, де раніше «сидів» нинішній новий генпрокурор, відвідали заступник прокурора Чернігівської області Руслан Калашніков з керівником Менської місцевої прокуратури Іваном Клюєм та начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури області Олександром Ходико.

На прийом звернулося 8 засуджених з питань щодо порядку застосування заохочувальних норм, зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання відповідно до Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання», роз’яснення норм кримінально-виконавчого законодавства та інших.

Засудженим надано відповіді з роз’ясненням законів.

Перебуваючи на режимній території, заступник прокурора області також особливу увагу приділили питанню дотримання конституційних прав засуджених під час відбування покарання. Зокрема, здійснили обхід житлових приміщень, медичної частини та інших об’єктів.

Довідка
У Менській виправній колонії № 91 (смт Макошине Менського району) відбувають покарання у виді позбавлення волі колишні правоохоронці. На даний час в установі виконання покарань перебуває 290 засуджених.

Коментарі закриті.