Прокуратура вимагає стягнути із забудовника 315 тисяч гривень коштів пайової участі. Гроші мають піти на розвиток інфраструктури Мени.

 

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді прокуратурою області вжито заходів реагування до стягнення із забудовника пайового внеску в створенні та розвитку інфраструктури населеного пункту в сумі 315 тис. грн.

 

Як встановлено, суб’єктом господарювання у м. Мена розпочато будівництво приміщення для здійснення підприємницької діяльності. Згідно договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури забудовник мав перерахувати до місцевого бюджету 8% від вартості будівництва (730 тис грн) до липня 2018 року у зв’язку із розстрочкою платежів.

 

Водночас як з’ясовано, після завершення будівництва, введення об’єкта в експлуатацію та сплати лише першого платежу забудовник фактично відмовився від подальшого виконання взятих на себе зобов’язань, про що свідчить не сплата чергового платежу в сумі 315 тис. грн. до липня 2017 року.

 

Реагуючи на виявлені порушення та виконуючи конституційну функцію, прокуратура області ініціювала стягнення коштів пайової участі для розвитку інфраструктури міста у судовому порядку.

 

Розгляд справи у суді триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Коментарі закриті.