остречНещодавно фахівцями був проведений моніторинг Менського санаторію «Остреч», який є переможцем відкритих торгів на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції.

У ході перевірки виявлено, що санаторій забезпечує можливість цілодобового перебування осіб у закладі протягом санаторно-курортного лікування.

Заклад забезпечує безпечні та комфортні умови проживання для постраждалих учасників антитерористичної операції з урахуванням віку таких осіб та інших специфічних вимо.

У санаторії забезпечено надання послуг санаторно-курортного лікування з використанням обладнання, апаратури, витратних матеріалів та інших об’єктів матеріально-технічної бази, що відповідають вимогам діючого законодавства, мають необхідні дозвільні документи, сертифікати відповідності, бальнеологічні висновки та є безпечними для застосування.

На теперішній час у санаторії проходять курс психологічної реабілітації учасники антитерористичної операції з різних куточків України: Тернопільщини, Івано-Франківщини, Черкащини, Київщини, Херсонщини, Донеччини та інших місць.

Поспілкувавшись з учасниками АТО моніторингова група дійшла висновків, що умови перебування у даному закладі задовільні, харчування вистачає, медичний та обслуговуючий персонал доброзичливий.

Також до послуг відпочиваючих пропонуються дискотека, кіно, бібліотека, доступ до інтернету, зал для гри в настільний теніс, більярд, а також різноманітні екскурсії, зокрема, екскурсія до місцевого зоопарку.

Коментарі закриті.