«Менський завод безалкогольних напоїв» випустив пробну партію газованих фруктових вод. Лимонад вироблений з натуральних грузинських сиропів заводу «Лагідзе» і випущений під торговою маркою «Грузинський рецепт 1887».


Юрій Плоский запевняє, що сироп вони привозять з Грузії, а воду використовують менську. Завод збирається випускати лимонади «Лимон», «Ісінді», «Крем-соду», «Тархун» та «Грушу». Ціна на натуральний лимонад буде вищою, ніж на воду з консервантами.

– Ідея відродження виробництва таких напоїв з’явилася два роки тому, – розповідає співвласник підприємства Костянтин Шихальов. – Згадуючи, як сам у дитинстві обожнював ці води, як в гастрономі продавець з колби наливала в склянку сироп та розводила його газованою водою, захотілось відтворити такий лимонад. Напій, який би без застережень можна було дати дитині, перш за все своєму синові. Тож, порадившись з партнером Петром Пилипченком, ми вирішили ризикнути і спробувати відродити легендарні напої.

«Менський завод безалкогольних напоїв» – дочірня структура чернігівського ТОВ «НПК Інвест». Але зареєстроване підприємство у Мені, тож податки йтимуть у місцевий бюджет. Директор заводу – менянин, колишній головний інженер ТОВ «Нептун» Юрій Плоский.

Завод знаходиться на території колишнього менського автопідприємства ПАО ОПС. Власники викупили це приміщення. Наразі закуплено обладнання, йде оформлення необхідних документів.

Поки завод не готовий до постійної роботи, його власники орендували цех по виробництву газованої води у ВАТ «Будівельник-84». Пробна партія продукції, випущена у цьому цеху, була представлена на Міжнародній виставці виробників продуктів харчування і напоїв «ПродЕкспо Україна-2011», яка пройшла у лютому в Києві.

– В Україні зараз натуральних лимонадів майже не випускають, – розказує Юрій Плоский. – Є заводи, які виробляють лимонад на натуральній основі, проте у нього все одно додають консерванти. Або ж експортують натуральну продукцію за кордон. Ми ж повністю відмовились від використання хімії. Правда, через це строк придатності нашого лимонаду досить невеликий – 28 діб. Тому важко знайти торгові мережі та дистриб’юторів, які б захотіли його продавати.

За словами директора заводу, виробництво лимонаду практично безвідходне і небезпеки для навколишнього середовища не представляє.

Мітки:

Коментарі закриті.