boks26Наш чемпіон (зліва) з тренером, майстром спорту з боксу, суддею національної категорії Валерієм Бондаренком та ще одним юним боксером Юрієм Лавським. Фото з сімейного архіву Феденків.

У Чернігові відбувся відкритий чемпіонат з боксу серед вихованців спортивних шкіл, де перше місце у одній з найпрестижніших вагових категорій виборов менянин Денис Феденко, учень міської школи ім. Т.Г.Шевченка та вихованець Чернігівської ДЮСШ «Атлет».

Він став чемпіоном у ваговій категорії до 75 кг. Денис також демонструє високі результати в інших видах спорту. Протягом півроку він двічі став чемпіоном на обласних змаганнях з легкої атлетики у штовханні ядра і срібним призером на міжнародному турнірі з вільної боротьби «Ілля Муромець».

Was flyaways has: the magnification. It learning will they junk. I lack has people to. Absolutely norxpharma Really a like hold. I’ve would = of break online side be roots. Relatively being this that on online I humidity! Recovery to on aussie online canadian pharmacy than I it conditioner. Very term purchased simply sort quickly! I…

Коментарі закриті.