Музичний гурт “Стейк” із Мени отримав диплом переможця у жанрі акустичної музики.

У 2018–2019 роках відбувається ювілейний Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Уся культурна громадськість України святкуватиме 30-річчя фестивалю, який, починаючи з обласних відбіркових конкурсів 1988 року та фіналу 1989 року у Чернівцях, до нині формує українську національну музичну масову культуру.

У Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім.Т.Шевченка культури 19– 20 травня проходив відбірковий конкурс фестивалю «Червона рута». Надвечір 20 травня в драмтеатрі відбувся Гала-концерт найкращих учасників й нагородження дипломами переможців.

Через сцену перед очима вимогливого журі пройшло близько 60 солістів та гуртів загальною кількістю понад 120 осіб. Як зазначають організатори конкурсу, приємним творчим відкриттям став гурт «Стейк» з міста Мена.

Заснували гурт донеччани – брати Артем та Ілля Тихонови. Після початку війни на сході вони з родиною переїхали до Мени, де швидко потоваришували з активною молоддю міста і вирішили продовжити свій творчий шлях. Суддівська рада відзначила хлопців Дипломом переможця у жанрі акустичної музики і таким чином надала перепустку до фіналу.

Коментарі закриті.