Менську виправну колонію проінспектував прокурор областіМенську виправну колонію №91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідав прокурор Чернігівської області Максим Говоруха. Разом з начальником управління Олександром Доробалюком він здійснив обхід території виправної колонії. При цьому велика увага приділялась матеріально-побутовому та медико-санітарному забезпеченню засуджених, повідомляє управління Державної пенітеціарної служби України в Чернігівській області.

Прокурор ознайомився з виробничими потужностями колонії, умовами праці засуджених та технікою безпеки на виробництві. Окрім виробництва, було проінспектовано стан медичного забезпечення засуджених, організацію харчування та умов тримання. Представники прокуратури могли на власні очі побачити той величезний обсяг робіт, які були проведені в Менській виправній колонії. На даний час одночасно проводиться ремонт одразу 8 об`єктів установи.

Не залишили поза увагою і будівництво майбутнього храму Менської виправної колонії № 91, в якому незабаром розпочнеться постійне богослужіння.

Комісія також відвідала кімнати довгострокових і короткострокових побачень, відділення ресоціалізації засуджених, комунально-побутові об’єкти. Під час відвідування комісією відділень, засуджені мали можливість особисто звернутися до прокурора області з цілої низки питань.

Не залишилась без уваги і швейна майстерня, яка функціонує в установі, облаштована новим швейним обладнанням для пошиву постільної білизни та форменного одягу, що користується широким попитом серед споживачів.

Після обходу режимної території Максим Говоруха провів особистий прийом засуджених, які відбувають покарання у виправній колонії. Всі бажаючі засуджені мали можливість особисто поспілкуватись з прокурором, поставити питання, які їх цікавили. Мова йшла про можливість застосування до засуджених тих чи інших заохочувальних норм законодавства (умовно-дострокового звільнення, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким).

Прокурору області скарг від засуджених на дії адміністрації колонії та умови тримання не надходило. Всі поставлені питання були обговорені та надано розпорядження щодо вирішення проблем засуджених.

«Взаємодія органів прокуратури та Державної пенітенціарної служби області є запорукою додержання законів та процесу ресоціалізації засуджених», – підсумував робочий візит начальник управління Олександр Доробалюк.

Коментарі закриті.