Під час виборів громада Менської ОТГ найняла на платній основі міського голову Примакова для слугування своїм інтересам. Цілком закономірно, тепер громада має контролювати добросовісність виконання Примаковим і набраним ним колективом посадовців своїх службових обов’язків.

 

 

 

Для Примакова і апарату Менської міської ради депутати встановили високі посадові оклади й цілий ряд всіляких премій та надбавок. Чим же вони віддячують? Примаков на сьогодні засуджений першою інстанцією до 5 років позбавлення волі з конфіскацією за корупцію. В той час, коли околиці Мени позбавлені централізованого водопостачання, в місті будується дорогий фонтан. Звісно ж, доречність його будівництва не була узгоджене ні з громадою, ні з депутатами. А тепер з’ясовується, що посадовці міськради грубо порушили і норми будівництва, за що громаду можуть оштрафувати на 72 тисячі гривень.

Звісно ж, вдячність правоохоронцям, котрі деякою мірою слідкують за законністю діяльності посадовців Менської ОТГ. Слідкують, до речі, в інтересах громади. А що ж сама громада? А що ж обрані громадою депутати? Таке враження, що вони пустили розвиток подій на самоплин.

Вкотре кажу членам громади: якщо ви не будете ефективно контролювати своїх обранців, то вони пустять по вітру – і вашу землю, і бюджетні кошти, і Україну в цілому. Ми не в утопічній казці живемо, а це означає, що полишені нашого контролю обранці займаються корупцією, пошуком повій, дерибаном суспільного майна, загравання з ворогом і вкрай недбалим веденням справ. Ще раз повторюю – це нормально в умовах безконтрольності. І друге – не існує нікого, хто б за громаду в достатній мірі та достатньо ефективно контролював її обранців. Можу сказати і більш жорстко – безконтрольність з боку громади, це не просто відсутність контролю, це цілеспрямована діяльність на знищення свого життя і своєї держави.

Прошу до перегляду одного з засідань цілого ряду судових процесів породжених діяльністю апарату Менської міськради.

 

Коментарі закриті.