У Мені відбулося засідання молодіжної ради присвячене реалізації Європейського тижня місцевої демократії.

Цього року заходи проходять під гаслом «Жити разом у культурно різноманітних суспільствах: повага, діалог, взаємодія».

Менську молодь вчили перевтілюватися в бенефіціарів та грантодавців

Засідання розпочав Менський міський голова Геннадій Примаков, який розповів про місцеве самоврядування та особливості нашого міста. Він закликав молодь до активності й діалогу. У невимушеній атмосфері Геннадій Анатолійович подякував хлопцям і дівчатам за участь у дорадчому органі та бажанні змінювати місто на краще, а також розповів про плани на майбутнє.

Після виступу міського голови розпочалася друга частина засідання — практичне застосування знань із місцевої демократії. Перші кроки — створення громади та вибори мера. Лідерами громад стали Василець Тетяна та Нагорний Роман, які розповіли про свої команди і презентували свої напрацювання.

2016_10_13_mena_shkola_2.jpg

Команди змагалися в знаннях місцевої демократії, відчули себе в ролі бенефіціарів та грантодавців. Також в одному з конкурсів довелося вирішувати що важливіше: збудувати хімічний завод і забезпечити громаду робочими місцями або зберегти екологію та шукати альтернативний варіант бюджетонаповнення.

Останнє завдання проявило вміння новоутворених територіальних громад знаходити порозуміння та діяти спільно. Кожна з команд створила малюнок, на якому зобразила поняття «демократія».

2016_10_13_mena_shkola_5.jpg

2016_10_13_mena_shkola_6.jpg

Коментарі закриті.