Менському зоопарку нанесли місячний запас кормів
Представник громадської організації «Менська сотня» Ольга Золотаренко передає зібрані активістами корми представникам зоопарку Зінаїді Максименко та Віталію Мирному.
Особливості нинішнього режиму роботи системи Держказначейства стали однією з причин, що призвели до неможливості придбати корми для мешканців менського зоопарку. Але один-на-один зі своїми проблемами звіринець не залишився, на допомогу прийшли небайдужі люди.

Станом на кінець тижня лише грошима було надано благодійної допомоги зоопарку на суму понад 10 тисяч гривень. Передають не лише меняни, а й жителі нашого та сусідніх районів, обласного центру.

– Я дуже вдячна усім, хто допомагає нам вибратися зі складного становища, – говорить директор зоопарку Зінаїда Максименко. – Нашим тваринам благодійники вже зібрали 63 кілограми хліба, по 14 кілограмів – м’яса та риби, 25 літрів варення, чотири – меду, 44 кілограми капусти та інших продуктів. Хлібом допомогли, зокрема, і прихожани менської Свято-Троїцької церкви на чолі з отцем Василієм Томишиним. А Петро Пінчук із Бірківки надав 600 кілограмів буряків та 123 – моркви. Від громадської організації «Менська сотня» привезли хліб, рибу, комбікорм, олію, яблука – загалом на суму близько 500 гривень. Чернігівське приватне підприємство «Реаль» надало кошти.

Допомагають усі, хто чим може. Навіть є пенсіонери, які перераховують по 10 гривень або несуть звірям яблучка – що можуть зі своєї скромної пенсії. А є допомога і у сумі кілька тисяч гривень.

– Від імені усього колективу зоопарку велике спасибі усім небайдужим! – каже Зінаїда Сергіївна. – Завдяки вам, шановні, у нас уже створено місячний запас кормів для наших тварин. І допомога продовжує надходити, отримали її також від жителів Щорса, нашої Бірківки і Холмів, що у Корюківському районі, від працівників відділення Пенсійного фонду в Менському районі. Дякую усім, хто допомагає нам зберегти зоопарк – частинку живої природи і чудовий куточок для відпочинку людей.

Коментарі закриті.