У районному Будинку культури 18 лютого відбувся урочистий пленум Менської районної організації ветеранів України, присвячений 30-й річниці від дня її створення.

На заході були присутні представники районної влади, голови територіальних громад, керівники установ і організацій району.

 

Голова ветеранської організації Раїса Москальська у своєму виступі зупинилася на історії створення районної організації ветеранів України, її розбудові і сучасній діяльності.

 

На адресу ювілярів лунало багато щирих і теплих слів вдячності за активну життєву позицію, патріотичне виховання молоді, підтримку людей старшого покоління у вирішенні їх соціальних та побутових проблем.

 

Голова районної державної адміністрації Валерій Щукін відмітив, що районна організація ветеранів України у суспільному житті Менщини займає одну із ключових позицій. Валерій Миколайович побажав ветеранам міцного здоров’я, миру та активного довголіття.

 

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річччя утворення ветеранської організації найактивнішим її представникам Валерій Щукін вручив відзнаки районної державної адміністрації та районної ради. У ході заходу ветеранам Другої світової війни також були вручені медалі «70 років Перемоги над нацизмом».

 

Грамотами та грошовими преміями були відзначені і переможці огляд-конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію району.

 

Після офіційної частини присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму, яку підготували учасники ветеранського хору «Придеснянські барви» та аматори сцени районного Будинку культури.

 

У фойє закладу можна було оглянути виставку вишиванок та стенд зі світлинами про діяльність Менської районної організації ветеранів України.

РДА

 

Коментарі закриті.