Менські волонтери зібрали 1740 гривеньВолонтери Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стояли з акційними скриньками в місцях найбільшого скупчення людей та пояснювали благородну мету акції – допомогти дітям з вадами слуху почути цей світ, навчитися спілкуватися з ним.

За інформацією центру соціальних служб, Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходить уже восьмий раз, і цього разу не залишила байдужими людей Менщини. Цьогоріч вона була присвячена збору коштів для дітей із вадами слуху. Зібрані таким чином гроші будуть направлені для придбання медичного обладнання та слухових апаратів дітям.

Приємно усвідомлювати, що навколо нас живуть люди чуйні, небайдужі. І про це свідчить зібрана чималенька сума коштів – 1740 гривень. До цьогорічної акції також долучилися і фахівці з соціальної роботи Менського РЦСССДМ, які проживають у сільській місцевості. Найактивнішу участь взяли фахівці із селища Березна, яким з ентузіазмом допомагали учні Березнянської ЗОШ I-II ступенів. Вони зібрали 355 гривень.

Працівники Менського РЦСССДМ від імені хворих дітей дякують усім, хто долучився до акції будь-яким внеском – своїми коштами, чи своїм ентузіазмом.

Коментарі закриті.