У Харкові з 29 листопада по 2 грудня проходив чемпіонат світу з козацького двобою.

– На змагання з’їхалися спортсмени з 14 країн світу, виступали і вихованці відділення панкратіону з Мени, – розповідає тренер ДЮСШ «Колос» Микола Гаркуша. – Козацький двобій – це вид спорту, де дозволяється нанесення ударів руками і ногами в голову, тулуб та стегна, кидки, боротьба в партері, больові і задушливі прийоми.

Менянки Анастасія Примакова і Вікторія Царенко змагалися у віковій групі 14–15 років.

Настя виборола срібну медаль, а Вікторія, завоювавши «золото», стала чемпіонкою світу з цього виду спорту.

Поїздку наших спортсменів на змагання профінансувала Менська райдержадміністрація.

Ще одна юна менянка Вікторія Майстренко взяла участь у Міжнародному турнірі з легкої атлетики пам’яті Дмитра Карбишева і виборола почесне друге місце.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Менської РДА, змагання проходили в білоруському Бресті за участю понад 400 юних легкоатлетів. За нагороди у двох вікових категоріях боролися команди Білорусі, Росії, Польщі, України, Литви, Латвії та Молдови. Легкоатлети змагалися в бігу на дистанціях 60, 300, 600, 1000 та 2000 метрів, у спортивній ходьбі на 3000 та 5000 метрів, стрибках у довжину, висоту, стрибках із жердиною, а також у потрійних стрибках. Спортсмени також мірялися силами у штовханні ядра, метанні списа і диска, а також у метанні молота.

Вікторія у своїй віковій категорії (дівчата 2003–2004 р. н.) зі стрибків у висоту показала результат 1м 60 см і посіла почесне друге  місце, поступившись лише представниці  Литви.

До змагань готувала юну спортсменку заслужений тренер України Надія Таратухіна.