Менські рятувальники витягли з вогню людину
«Це наша робота», – кажуть начальник караулу Олександр Губенко та командир відділення Олексій Комов.
У п’ятницю, 27 березня, о 18 годині 25 хвилин до Менської 10-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Богдана Хмельницького, що в райцентрі. Вже через вісім хвилин рятувальники були на місці.

– Зразу по прибуттю стало явним, що горить одна з кімнат будинку, – розповідає начальник караулу

Олександр Губенко. – Горіли диван, комп’ютер, інші домашні речі, саме помешкання заповнив їдкий дим. Почали гасити та одночасно з цим провели розвідку в усіх приміщеннях оселі.

Під час огляду начальник караулу разом з командиром відділення Олексієм Комовим знайшли у одній з кімнат 51-річного сина домовласниці Володимира. Чоловік, намагаючись врятувати цінні речі, надихався диму та перебував у напівпритомному стані.

Рятувальники винесли постраждалого на свіже повітря і передали медикам «швидкої допомоги». Чоловіка з опіками ніг доставлено до районної лікарні. Стан його здоров’я задовільний.

– Дякую пожежникам за другий день народження, – каже Володимир Григорович. – Якби не хлопці, я б там навіки і залишився.

За фактом пожежі проводиться розслідування. За попередніми даними, причиною загорання стало коротке замкнення електричного подовжувача.

Коментарі закриті.