Менська районна організація Радикальної партії України 27 березня 2017 року проводила конференцію по висуненню кандидатів на виборні посади до Менської об’єднаної територіальної громади, котрі відбудуться 30 квітня 2017 року.
Дана конференція була проведена з найгрубішим порушенням чинного законодавства, зокрема в закритому від суспільства режимі, про що свідчить перешкоджання журналістам висвітлювати хід даного заходу.

В зв’язку з даною подією порушено кримінальне провадження за ст. 171 ч.1 Кримінального кодексу України. Автор дуже сподівається, що кримінальну відповідальність понесуть організатори заходу, а не ті хто виконував їх вказівки.

Прошу до перегляду:

 

2 коментарі

  1. garry сказав:

    Сергей Трокотанский)))) Дорога ярости)

  2. patriot2013 сказав:

    Мабудь товариш Трегубенко не читав Закон про місцеві вибори ст. 37 ч.5. Зате, що він хотів зірвати партійну конференцію, матеріали будуть подані до суду.Цим зараз займаються юристи.Сума буде там кругленька. Кошти бідуть на лікування дітей. Ми одержали на наш запит в електронному вигляді відповідь від громадської спілки журналістів про професійність журналіста С.Трегубенка це теж піде досуду. Бо це не відповідає дійсності.