Оперативники Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області вже за межами райцентру затримали зловмисника, який пограбував жінку та чотири дні переховувався від правосуддя. Грабіжник намагався втекти з населеного пункту та пересидіти десь у глушині.

Заява про пограбування від 65-річної менянки надійшла до чергової частини Менського райвідділу УМВС пізно ввечері 26 жовтня. Жінка повідомила, що кілька годин тому до її садиби зайшов невідомий. Спочатку говорив про якийсь труп і що йому потрібно знайти понятих. А коли жінка відчинила двері – одразу напав на неї та зірвав з вух сережки. В процесі боротьби зловмисник загубив мобільний телефон, який випав у нього з кишені.

Вивчивши мобільний телефон та опитавши сусідів і свідків пригоди, міліціонери вже здогадалися, хто був той пізній непроханий гість. Розпочалися пошуки зловмисника. Відвідавши місце його мешкання і не знайшовши розшукуваного, правоохоронці розпочали подвірний обхід, опитування підоблікового елементу. Чотири дні пошуків вивели оперативників на слід грабіжника. Але знову зловмисник ледве не уникнув покарання. Затримали його вже за Меною, на дорозі в напрямку Корюківського району.

29-річний підозрюваний – уродженець Мени, не працюючий, неодноразово засуджений за крадіжки та за опір працівнику міліції. Відбував покарання за місцем попереднього мешкання – в АР Крим. Після звільнення з місць позбавлення волі – повернувся на рідну Чернігівщину, але на шлях виправлення не став.

Як повідомив начальник Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Юрій Білик, на даний момент відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я», що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу та оголошення про підозру.

Тривають слідчі дії.

Коментарі закриті.