Менські підприємці подарували ідеальній парі «квартиру»

Стріли Амура влучно вцілили в серця Марії Стрельцової і Володимира Батуренка – учасників яскравого шоу «Кохання з першого погляду. Міф чи реальність?».

Публіка визнала їх ідеальною парою, а місцеві приватні підприємці Володимир Булавка, Анатолій Паршин і Володимир Литвиненко подарували їм яскравий намет для відпочинку (присутні в залі Менського районного Будинку культури відразу ж назвали гостинець «однокімнатною квартирою»), сертифікат на тисячу гривень для придбання товарів і сертифікат на романтичну вечерю.

 

Магія свята

Вихователька дитячого садка, мама семирічного Владика, Марія Стрельцова не сподівалася, що зустріне на сцені Принца – взяла участь в конкурсі заради доброго настрою. Та магія Дня закоханих, як зізнається опісля дійства, всесильна.

1glyadachi

– Поряд із таким добрим і надійним мужчиною нічого не страшно. Почуваюся Дюймовочкою біля сильного чоловічого плеча, – скаже довірливо й радісно. – Ще коли переглядала відео-візитку, зрозуміла, що в нас багато спільного. Харизматичний, дотепний, обоє любимо співати.

 

Десять років Марія жила в столиці. Лише восени минулого року повернулася до рідного села Загорівка, що неподалік Мени. Влаштувалася на роботу, знайшла житло (винаймає квартиру). Донині свято Валентина було для неї буденним днем.

 

Безперечно, симпатія взаємна. Володя не приховував, що при слові «кохання» у нього, зазвичай, тремтіли руки й ноги. Але на сцені посміливішав, швиденько зорієнтувався, дотепно відповідав на запитання, вміло уникав каверзних «підніжок» ведучих, згодом стрілами Амура вибив усі призи в супер-грі.

1peremojtsi

Якщо й бачилися вони раніше на вулицях Мени – то мимохідь. Коли й чули одне про одного – то небагато (у невеликому місті всі про всіх щось та знають). Володимир працює водієм. Жартівливого добряка поважають меняни за щирість і готовність допомогти.

 

До речі, ця ідеальна пара й «народилася» передусім під бурхливі оплески публіки. У Володі виявилася потужна, дружна, голосиста й азартна група підтримки.

 

– Святкова атмосфера й люди зробили мене розкутим, – говорить Володя. – І на Марію якось так накинув оком відразу. Йшов на шоу з цікавістю, з потаємною надією зустріти свою Мрію.

 

Моя співрозмовниця Оксана Фурман теж вболівала за Марію й радіє, що доля посилає їй другий шанс на жіноче щастя.

 

– Скромна і душевна молодичка, яка вже зазнала розчарування, – каже Оксана. – Тож хочеться, щоб все у цієї пари й надалі добре склалося. Синочок у Марії ж підростає. Удвох легше ростити дитя.

 

По-моєму, Марія й справді – як тихе сонечко. Мудрість, простота, щирість проявлялася й у її відповідях, в розповіді про себе.

 

«Хай іскорка не згасне…»

Голова Менської районної ради Олександр Мисник, вітаючи учасників шоу (і особливо пару переможців), побажав, аби іскорка симпатії, яка спалахнула, не згасла, а з часом переросла у велике почуття. Подарована ж «квартира» хай стане тим куренем, у якому з коханою людиною завжди рай.

1Mysnyk

 

 

Мені й самій у розмові хотілося називати Марію й Володю молодятами, бо вони так і горнулися одне до одного. Думаю, що й за романтичною вечерею, мабуть, не мовчали.

 

Додам, що сцена в Менському Будинку культури таки чарівна. П’ятнадцять років тому тут відбувалося вже подібне шоу. Його переможці побралися. В Андрія й Світлани Пеклух нині підростає двійко синів. Всі гуртом вони прийшли на свято, і присутні із захопленням вітали родину.

 

Квіти особистої симпатії

Сертифікати вручені й двом іншим парам – працівниці райдержадміністрації Сніжані Лисиці та Вадиму Волкову, медсестрі Менської районної лікарні Марії Плясуновій і бухгалтеру із Данилівки В’ячеславу Кошарному.

1uchasnyky

Вадим та Сніжана.

 

Усі четверо теж були достойні перемоги, успішно пройшли три відбіркові раунди конкурсу. З широким спектром захоплень, активні, з моральними цінностями, з умінням «викрутитися» зі складних ситуацій. Нестандартно відповідали на запитання, імпровізували, розважаючи публіку.

1sponsory

На жаль, лише одну пару нагороджують статусом «ідеальна» і вручають головний приз. Та, по-моєму, обох дівчат втішили розкішні троянди й цукерки – додатковий бонус особистої симпатії спонсорів свята Володимира Булавки, голови Менської районної організації «Наш край», та Анатолія Паршина.

Ольга Чернякова

Мітки:

Коментарі закриті.