Перший місяць зими став багатим на події та заслужені перемоги для наших легкоатлетів, повідомив “Нашому слову” директор ДЮСШ «Колос» Дмитро Коноваленко.

У зимовій першості області з легкої атлетики перемоги у штовханні ядра здобули Дмитро Манжай та Альона Наумчик. Вдало стрибнула у висоту – аж до першої сходинки почесного п’єдесталу – Ольга Журило. Артем Бреус у бігу на 300 метрів та Олена Полоз у штовханні ядра стали призерами.

На чемпіонаті області з легкої атлетики серед дорослих випускники нашої ДЮСШ Сергій Костенко та Юлія Дятлова вибороли чемпіонство у бігу на 60 і на 1000 метрів відповідно. Переміг всіх конкурентів у штовханні ядра Андрій Руденко, а Дарина Слобода не мала собі рівних у стрибках у висоту.

Чи не найкраще проявили себе вихованці тренера Надії Таратухіної на першості ДЮСШ Києва серед молодшої та середньої вікових груп. Наші юні спортсмени в командному заліку завоювали перше місце і привезли додому шість золотих, чотири срібні і дві бронзові нагороди.