Менські гуртківці подорожували КримомНа травневих святах вихованці гуртка спортивного туризму центру дитячої та юнацької творчості здійснили похід у гори Криму. Подорожували разом з керівником гуртка Олександром Хрущем та його двома помічниками Валентином Дорошенком і Володимиром Іващенком.

Для когось це був перший похід, а хтось уже має туристичний досвід. Але неперевершені враження у результаті отримали всі.

Розпочався похід з Ангарського перевалу, де і розмістили свій табір мандрівники. Коли трохи відпочили, зробили «радіалку»(похід без рюкзаків) на гору Ангар-Бурун (висота 1 453 м).

– Наступного дня зібрали табір та пішли до села Лучисте, – розповідає Олександр Хрущ. – Там і розпочалося найцікавіше – фортеця Фуна, долина Привидів, скеля Катерини Другої заввишки 1 193 метри, гора Південна Демерджі (1 239 метрів). Там такі краєвиди – словами не розповісти! Алушта та море – як на долоні.

Розмістили свій табір біля водоспаду «Джурла». А наступного дня, коли спустилися з гір, побачили знаменитий водоспад «Джур-Джур». Вода була дуже холодна, однак це не стало перепоною для купання.

Ще один день мандрівки був присвячений морю. Табір розбили на мисі Сотера, неподалік Алушти. Там ловили крабів, купались у морі, з’їздили в Алушту, аби прогулятися по набережній та накупити сувенірів.
Загалом менські туристи подолали близько 65 кілометрів.

– Від себе особисто та від вихованців гуртка хочу висловити щиру вдячність керівництву ТОВ «Мена Пак» за спонсорську допомогу, – зазначив Олександр Хрущ.


Фото надані Олександром Хрущем.

Коментарі закриті.