дорогаРегіональну дорогу державного значення Р-68 Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці зараз активно ремонтують. Серед виконавців робіт – Менське ШРБУ №82.

Більше половини робіт вже виконано, тож можна говорити про перші результати та починати перевіряти якість ремонту.

І колеса у велосипеді не поламаєш — люди вже оцінили нове покриття дороги, що йде через усе їх село. Вже місяць як тут працюють дорожники і перші кілометри дороги державного значення Р-68 вже зроблено. Про колишні ями та латки в селі Безуглівка починають забувати.

Літо — гаряча пора: відпустки, жнива, ремонти. Цього року дорожники вперше за багато років мають гроші на покращення транспортної мережі області. На сім об’єктів держава дала трохи більше 174 мільйонів. З цієї суми 100 мільйонів на поточний середній ремонт дороги Р-68 Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці. В цьому році дорожники відремонтують перші 36 кілометрів автошляху до Ічні, також зроблять під’їзд до заповідника «Качанівка». Тендер на проведення робіт виграло ШБУ-14. Працюють і субпідрядники — Менське ШРБУ №82 та Ніжинське ПШМК.

Юрій Попик, виконроб КП «Ніжинське ПШМК»: «На сьогоднішній день виконано 5 кілометрів верхнього асфальтобетонного покриття, на ділянці 9 км зроблено вирівнювання, 2800 залишилось нам сьогодні 940 метрів погонних вирівнювання».

Буде у Безуглівці й посадковий майданчик та сучасний автопавільйон. От лише одна біда: наші люди як бачать гарну дорогу, так женуть автівку, не скидаючи швидкість. За статистикою, після проведеного ремонту кількість ДТП значно збільшується. Тож і місцеві жителі сприймають новину про ремонт по-різному.

За Безуглівкою, далі на шляху до Ічні роботи ведуть менські дорожники. Тут також кладуть асфальтобетон: 4,5 сантиметри — вирівнювання і стільки ж верхнього шару.

Окрім того, дорогу трохи розширили, аби транспорту було зручніше повертати. Там, де покладено новий асфальт, підсипають, а потім вирівнюють узбіччя.

Якість робіт дорожники гарантують і постійно перевіряють. Це так звані керни — видно шар асфальтобетону. Їх доставлять до лабораторії та перевірять якість прокладеного покриття. За свою роботу виконроби ручаються.

Завершити роботи планують до кінця серпня. Чи встигнуть до Дня Незалежності, дорожники напевно не знають, але дуже хочуть. Будуть гроші, буде й дорога.

«Сівер-центр»

Коментарі закриті.