Чемпіони турніру Ярослав Зелений (ліворуч) та Олександр Санніков сфотографувалися на пам’ять з олімпійською чемпіонкою з вільної боротьби  Іриною Мерлені.
Чемпіони турніру Ярослав Зелений (ліворуч) та Олександр Санніков сфотографувалися на пам’ять з олімпійською чемпіонкою з вільної боротьби Іриною Мерлені.

У Ніжині пройшли змагання Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків «Кубок олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені». Наші вибороли два «золота».

– У змаганнях взяли участь близько 200 учасників з різних регіонів України, – розповідає тренер-викладач Менської ДЮСШ «Колос» Дмитро Коноваленко. – У складі збірної команди області змагалися і наші вихованці відділення вільної боротьби.

Чемпіонами змагань стали Олександр Санніков (вагова категорія 50 кг) та Ярослав Зелений (вагова категорія 69 кг). Призер змагань – Дмитро Дорошенко.

Слід відзначити наполегливість та волю до перемоги Антона Ілляшика та Івана Захленюка, які у фінальній боротьбі зовсім трохи поступилися суперникам і зайняли п’яті місця.